Başkan Şahin Resmen Aday!.. - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Şahin Resmen Aday!..

Başkan Şahin Resmen Aday!..

Written By yavuz4040 on 15 Kasım 2018 Perşembe | 01:15:00

“ZAMAN KISA, İŞ ÇOK, YÜK AĞIR”

*Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı görevine talip olan isimler şimdiden sahaya çıkarak aday yarışına katıldılar ve seçmenlerle buluşmaya başladılar.

*MHP’den mevcut belediye başkanı olan Ali Şahin’in yeniden aday olduğu Mucur’da şimdilerde telaşlı seçim havasının oluştuğu gözlemlenirken Şahin’in yeniden aday olması Ak Parti başta olmak üzere diğer parti adaylarını da adeta erken hesaba çekti.

*Aday adaylık başvuru formunu partisinin il başkanlığından sonra MHP’nin mahalli idarelerden sorumlu genel başkan yardımcısı Sadri Durmaz’a teslim eden Şahin sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada “Cenabı Allah hakkımızda hayırlısını versin. Tüm aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim.” şeklinde açıklamalarda bulunurken, Şahin’in tekrar aday adayı olması şimdiden dengeleri sarstı.

*Mucur’da bir çok projeyi hayata geçiren ve hizmetleriyle isminden sıkça söz ettiren Ali Şahin 40 Haber ekiplerine yaptığı açıklamada makamların her zaman gelip geçici olduğunun altını çizerken şu açıklamalara değindi; “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan görevimizi tamamladığımızda, vatandaşlarımızın bizden memnun olması ve bizleri hayırla yad etmesidir. Amacımız memleketimize hizmet etmek. Siyaset benlik kavgası değil, bizlik davasıdır. Bu davada memleketimize en iyi hizmetleri sunabilmek için tüm Mucurlu hemşehrilerimin desteğine talibim” dedi.

*Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, kadim bir ilçe konumundaki Mucur için az laf çok iş yapacaklarını da vurgularken, “Mucur tarih ve doğanın bütünleştiği, coğrafi güzellikleri ile insanı büyüleyen, çok farklı ve kadim bir ilçe. Mucur’da yaşamak, Mucurlulara hizmet etmek, benim için bir onurdur. Zamanın kısa, işin çok ve yükün ağır olduğu süreçler var önümüzde. Bu nedenle az laf, çok iş derken daha yapılacak çok hizmetlerin olduğu inancıyla eşsiz güzelliklere sahip ilçemize hizmet etmeye hep birlikte devam inşallah. Rabbim mahcup etmesin.” diye konuştu.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net