Demir Müdür “Nihayet” Dedirtti! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Demir Müdür “Nihayet” Dedirtti!

Demir Müdür “Nihayet” Dedirtti!

Written By yavuz4040 on 14 Kasım 2018 Çarşamba | 08:22:00

*Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kırşehir başta olmak üzere ilçelerde de partilerin belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ediyor.

*Mucur Belediye Başkanlığı için Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinden istifa eden Osman Demir Ak Parti’den Mucur Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

*Kırşehir’de uzun yıllar Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinde bulunan Osman Demir aday adaylığını açıklamasıyla adeta Mucur’da “nihayet” dedirtti.

*Geçtiğimiz dönem yine Ak Parti’den Mucur Belediye Başkan aday adayı olan Osman Demir’in bu dönem için adaylığına kesin gözüyle bakılırken Ak Parti cephesinden de adaylığına sıcak bakılan isimlerin başında geliyor.

*Kırşehir’in ikinci büyük ilçesi olan Mucur’da özellikle Belediye Başkanlığı seçimleri oldukça çekişmeli geçerken, geçtiğimiz dönemlerde büyük tufanların yaşandığını da hatırlayacak olursak ismi bir çok kez şaibelere karışan Ak Parti’nin Mucur eski Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ın yine Ak Parti’den aday adayı olması da kafalardaki soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

*MHP’nin iki dönemdir mevcut Mucur Belediye Başkanı koltuğuna sahip olan ve ismi efsane başkan olarak bilinen Ali Şahin’in yeni dönem için adaylığı konusunda sessizliğini korurken Şahin’in ilerleyen günlerde konuya ilişkin net tavrını koyacağı düşünülüyor.

*Yerel yönetimler konusunda iki dönemin verdiği tecrübelerle avantajı elinde tutan ve Mucur’a kazandırdığı sayısız projelerle Mucur halkının gönlünde taht kurmayı başarmış olan Başkan Ali Şahin karşısında Ak Parti’nin kesin adayı olacağı görülen Osman Demir’in ne derece başarı sergileyeceği şimdiden merak konusu oldu.

*Ak Partinin Mucur’da en çok oyu Osman Demir’le alacağı gerçeğini de gözler önüne alırsak, bu seçimde de Mucur’da hareketli seçim atmosferinin olacağı düşünüldüğü gibi Demir’in “Mucur, rahat olsun. Değişime hazır olsun” söylemleri de şimdiden Ak Parti seçmenini heyecanlandırmıyor değil.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net