Başkan Bahçeci; “İşçilerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerinde” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci; “İşçilerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerinde”

Başkan Bahçeci; “İşçilerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerinde”

Written By yavuz4040 on 19 Aralık 2018 Çarşamba | 11:04:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir Belediyesinde işçi kardeşlerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerindedir”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırdığı şirket personellerinin maaşlarını asgari ücretin % 10 ile % 140’ ı üzerinde ödediklerini, hiçbir çalışanın asgari ücret almadığını belirtti.

Başkan Bahçeci, Görevde bulunduğumuz 10 yıl içinde en büyük gayretimiz işçi maaşlarının zamanında ödenmesi oldu. Alın teri kutsaldır ve biz de bunun gereğini yerine getirdik. Gelir-gider dengemizi iyi sağladık ve maaşları zamanında ödeyerek hiçbir çalışanımızı mağdur etmedik.Bunun yanında hiçbir işimizi aksatmadık. Hatta çok sayıda fiziki ve sosyal projeyi tamamlayıp halkımızın hizmetine sunduk. Hizmetlerimizde en büyük pay sahibi olan işçi kardeşlerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Başkan Bahçeci Kırşehir belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Bizde Kırşehir’in seçilmiş Belediye başkanı ve bu ailenin reisi olarak on yıldır ailemizi büyütmek, genişletmek, hem ailemizdeki her ferdimizin iaşesinden tutunda, maaşını günüde alması bütün sosyal hakları her şeyi ile geliştirmeye çalışıyoruz ve bir yandan da belediyemizi ve ailemizi büyütüyoruz, hem de bir yandan da Kırşehir’imizi güzelleştirip, geliştiriyor ve büyütüyoruz. En üsten en aşağıya kadar çalışan kardeşlerimizin çok büyük katkısı var. Allah hepisinden razı olsun. 

Belediye olarak çalışanların haklarını son kuruşuna kadar ödüyoruz. Hiçbir çalışanımızı şimdiye kadar mağdur etmediklerinin altını bir kez daha çizdi.çizdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net