Bahçeci; “Seçimler Sandıkta Değil Gönüllerde Kazanılır!” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; “Seçimler Sandıkta Değil Gönüllerde Kazanılır!”

Bahçeci; “Seçimler Sandıkta Değil Gönüllerde Kazanılır!”

Written By yavuz4040 on 12 Aralık 2018 Çarşamba | 08:29:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Kırşehir’in Belediye Başkan adayını açıkladı. AK Parti’nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı mevcut başkan Yaşar Bahçeci oldu.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi aralarında Kırşehir merkez belediye başkan adayının isminin de bulunduğu 14 ilin adayını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında duyurdu.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kırşehir’den 3. defa belediye başkan adayı olarak gösterilen mevcut Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yapılacak olan 31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan adayı Yaşar Bahçeci’nin kentteki belediyecilik çıtasını daha yükseklere çıkaracağına inandığını belirtti.

40 Haber ekiplerine açıklamalarda bulunan Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı, mevcut başkan Yaşar Bahçeci Kırşehir’in sorunlarını tek tek çözerken, diğer taraftan da belediyeciliğe yepyeni bir bakış açısı kazandırdıklarını da vurguladı.

Başkan Bahçeci, “Biz göreve geldiğimiz andan itibaren Kırşehir’de asırlık ihmalleri gidermenin mücadelesini verdik. Şehrimizin sorunlarını tek tek çözdüğümüz gibi başta alt yapı olmak üzere belediyeciliğe yepyeni bir bakış açısı kazandırdık. Mahallesine çamurdan girilmeyen, ulaşımı yetersiz olan hiç bir yer kalmadı. 14 mahalleye 14 ayrı park yaptık. Biz her şeyden önce gönüllere girmenin peşinde olduğumuz gibi kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. Seçimler sandıkta değil elbette ki gönüllerde kazanılır” ifadelerini kullandı.

Kırşehir’de hayat kalitesinin nasıl daha da yükselteceklerini tartıştıklarının da altını çizen başkan Bahçeci, Ak Parti’nin tıpkı hükümet yönetiminde olduğu gibi belediyecilikte de ülkenin gelişmesini hedeflediğini de belirtirken sözlerine şu şekilde devam etti.

“Ülkemiz geliştikçe milletimizin olaylara bakışının değiştiğini görüyoruz. Bugün geldiğimiz noktada marka şehir, akıllı şehir vizyonundan bahsettiğimiz gibi Kırşehir’de hayat kalitesini nasıl yükselteceğimizi tartışıyoruz. Hükümet yönetimimizde olduğu gibi belediyecilikte de ülkemizin gelişmesini hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Milletin kapısını sadece seçimlerde çalan partilerin başarısız olduğuna da dikkat çeken başkan Bahçeci, formüllerinin milletin gönlüne girmek olduğunu bir kez daha vurgulamayı ihmal etmezken sözlerini şu şekilde tamamladı.

“Biz yılın 365 günü millet için çalıştık, sandıktan hep galip çıktık. Başarı formülümüz aynıdır. Elbette milletin kapısını sadece seçimlerde çalan partiler başarısız olurlar, biz her mahallede her sokakta elini sıkmadık vatandaş bırakmayacağımız gibi gece gündüz demeden çalışacağız. Ana kademe, kadın kollarımız, gençler; kapı kapı dolaşarak çok koşacağız. İnşallah 31 Mart gecesi bizler için çok anlamlı olacak, çok farklı olacak.” Dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net