Ak Parti Kulislerinde “En Çok Oy” Hesabı Yapılıyor!!! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Ak Parti Kulislerinde “En Çok Oy” Hesabı Yapılıyor!!!

Ak Parti Kulislerinde “En Çok Oy” Hesabı Yapılıyor!!!

Written By yavuz4040 on 2 Aralık 2018 Pazar | 08:36:00

EN GÜÇLÜ ADAY GÖKHAN BULUT

° Mart 2019’da yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için çalışmalarını hızlandıran siyasi partilerin kulislerinde aday hareketliliği başladı.

° Ak Parti Kırşehir ve ilçelerinde ince hesap yapmaya devam ederken Kaman’da Gökhan Bulut sıcak bakılan isimlerin başında geliyor.

° AK Parti’den ismi ilk geçenler arasında aday adayı olduğunu yakın çevresiyle paylaşan Yüksek İç Mimar Gökhan Bulut, şimdilerde Kaman’da siyasi gündemi meşgul ederken, çalışmalarıyla da büyük takdir topluyor.

° Kamanlı genç atılımcı profilinin yanında başarılı işadamı ve aynı zamanda Kaman sevdalısı Yüksek İç Mimar Gökhan Bulut, Ak Parti Kırşehir İl teşkilatında her geçen gün adından gururla söz ettirirken, şimdilerde de Ak Parti genel merkez koridorlarında ismi çok konuşulan genç adayların başında geliyor.

° Yurt içi ve yurt dışında bir çok kentsel tasarım ve peyzaj düzenlemelerinin yanı sıra otel, avm, konut, eğitim, araştırma, kültür gibi konularda bir çok projeye de imza atan Gökhan Bulut’un Ak Parti Kaman belediye başkan adaylığına da kesin gözüyle bakılıyor.

° Ekonomik, sosyal ve siyasal alanlarda Ahilik anlayışının 21.yüzyıla uyarlanması ve yeni bir medeniyet inşası için çalışmalar yaptığı da bilinen Gökhan Bulut’un aday olması durumunda Kaman’da Ak Parti’nin en çok oyu Bulut’la alacağı gerçeğini de gözler önüne alırsak Kaman’da hareketli seçim atmosferinin olacağı kaçınılmaz görünüyor.

° Mevcut aday adayları arasında genç ve başarılı kariyeriyle siyasi mercide Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen Bulut’un 2012’de AK Parti Genel Merkez Siyaset Akademisi’nde “Lider Ülke Türkiye” eğitim programını da başarıyla bitirmesi Ak Parti içerisindeki belirli çevreler tarafından Kaman’da Ak Parti aday adayları arasında en güçlü isim olduğunu gözler önüne seriyor.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net