O Üniversiteye Fuarda Süper İlgi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » O Üniversiteye Fuarda Süper İlgi

O Üniversiteye Fuarda Süper İlgi

Written By yavuz4040 on 10 Aralık 2018 Pazartesi | 13:03:00

Teknolojinin hayatımızda günden güne artan etkisiyle birlikte projelerine teknolojiyi yerleştirerek verimliliği esas alan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, 7-9 Aralık 2018 tarihleri arasında ATO Congresium’da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarına katılarak stant açtı.

İlk gün olduğu gibi fuar süresince katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği üniversitemiz standı, çok sayıda siyasi ve bürokrat tarafından da ziyaret edildi.  Farklı etkinliklerin gerçekleştiği fuarda üniversite standını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Av. Bülent Turan, MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı ve Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ziyaret etti.

Üniversite hakkında personelleri tarafından bilgi alan siyasiler ve bürokratlar, yapılan çalışmaları ve yaşanan değişimleri takdir ettiklerini belirttiler. Projeleri, kaliteyi yönetim ve eğitim faaliyetlerinin içine yerleştiren anlayışı, fiziki ve akademik gelişmelerinin yanı sıra başarısıyla da adından söz ettirerek İç Anadolu’nun marka üniversitelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen üniversitenin yaşadığı gelişmeler, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve üniversite yönetimini de ayrıca tebrik eden siyasiler ve bürokratlar, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde yaşanan bu değişimleri yerinde görmek istediklerini ifade ettiler. Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net