Atatürk Caddesi Yön Değiştirdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Atatürk Caddesi Yön Değiştirdi

Atatürk Caddesi Yön Değiştirdi

Written By yavuz4040 on 28 Ocak 2019 Pazartesi | 09:14:00

Kırşehir’de Atatürk Caddesinin trafik akışı vatandaşların talebi üzerine tersine çevrildi

Kırşehir Belediyesi Atatürk Caddesi esnafının isteği üzerine tek yön uygulamasının trafik akış yönünü Yenice Mahallesi istikametine çevirdi.

Atatürk Caddesinin Alt ve Üst yapım çalışmalarının bitmesinin ardından yapılan yön uygulaması esnaflarla yapılan anket sonucunda Yenice Mahallesi istikametine çevirme kararı alındı.
Kırşehir'in geleceğine yönelik proje ve hizmetlere vatandaşların görüşünü alarak karar verdiklerini belirten Belediye Bahçeci, Vatandaşlarımızın görüş ve taleplerinin kendilerine ışık tuttuğunu vurguladı. Bahçeci; “Atatürk Caddesinde esnafımızı ziyaret ettik, yaptırdığımız anket neticesinde tek yön uygulamasının yönünü çarşı istikametinden Yenice Mahallesi istikametine çevirme kararı aldık, Pazartesinden itibaren de uygulanmaya başlandı.

Kırşehir'in geleceğine fikir alışverişinde bulunarak danışarak vatandaşlarımızla hep birlikte karar veriyoruz. Hemşehrilerimizin görüş ve talepleri, yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalara da ışık tutuyor. Esnaflarımızdan yolun Yenice Mahallesi istikametine doğru olması yönünde bir talep vardı. Bizde hemen arkadaşlarımıza birlikte değerlendirdik ve o bölgede anket yaptık. Anket sonucunda göre esnafımızın isteği doğrultusunda yolun yönünü çevirdik. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar istişareye çok önem verdik. Halkımızın hep dinledik. Her alanda çok önemli çalışmalara imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz” dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net