Bahçeci, Sanat ve Kültürü olmayanların geleceği olamaz - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci, Sanat ve Kültürü olmayanların geleceği olamaz

Bahçeci, Sanat ve Kültürü olmayanların geleceği olamaz

Written By yavuz4040 on 23 Ocak 2019 Çarşamba | 10:47:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,
Sanat ve Kültür hayatı olmayan şehirlerin geleceği asla olamaz

Kırşehir Belediyesi, binlerce öğrencinin tatil heyecanını ‘Yarıyıl Şenliği’ ile taçlandırıyor.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde coşkuluyla başlayan şenlik, 29 Şubat’a kadar devam edecek. Film gösterimlerinden illüzyon şovlarına kadar, onlarca etkinlik çocuklarla buluşacak.

Yarıyıl tatiline giren öğrencileri nitelikli ve eğlenceli etkinliklerle buluşturmak isteyen Kırşehir Belediyesi, dopdolu bir şenlik programı hazırladı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci açılışta yaptığı konuşmada Çocuklarımız karne aldı. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah onların nice güzel başarılarını görmeyi rabbim nasip etsin. İki hafta bir tatil var. Belediye olarak tatilin bir haftasını dolu dolu güzel eğlencelerle çocuklarımız geçirsin.

Başkan Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür sanat Merkezimiz Kırşehir’imize kazandırdığımız en önemli eserlerden bir tanesi. Her zaman söylüyoruz. Sanat ve Kültür hayatı olmayan şehirlerin geleceği olamaz. Bu büyük eseri büyük bir emekle hayata geçirdik. İstiyoruz ki bu tür etkililiklerle burası yaşasın. İçinde çocukların kahkahaları olsun. İnsanların gülümsemesi olsun. Bir hafta sürecek olan bu sömestre etkinliği gerçekten güzel bir etkinlik olacak. Tiyatrolarla, gösterilerle çeşitli sanatsal etkinliklerle bir hafta boyunca her gün 11.00’dan 18.00’a kadar çocuklarımız buraya gelip eğlencelere katılabilirler. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizleri ne kadar güzel yetiştirirsek bu ülkenin geleceği o kadar aydınlık olacak. Sizler için güzel bir şehir imar etmeye çalışıyoruz.

On yıldır gayretimiz geleceğe umutla bakan, umudu olan bir şehir inşa ettik diyen Başkan Bahçeci bunu görmek bizi son derece mutlu ediyor. İstiyoruz ki bu hizmetler aratarak daha da devam etsin. Onun sizin dualarınıza ihtiyacımız var. Biz de sizin için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net