CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu: - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu:

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu:

Written By yavuz4040 on 20 Ocak 2019 Pazar | 08:47:00

“Ortak Paydamız Yenir Bir Şehir Oluşturmak!”

CHP Kışehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürerek, Kırşehir halkının kendilerine güvendiklerini söyleyerek, emekle yaşanabilir bir kent yaratmak için var güçleriyle çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

Kışehir’i sokak sokak gezdiklerini ve halktan karşılık bulduklarını vurgulayan CHP'li Ekicioğlu, “Çok uzun süredir kentimizi geziyoruz, projelerimizi tek tek anlatıyoruz” dedi.

Kırşehir’in her zaman daha güzelini hak ettiğini de belirten Ekicioğlu, “Amacımız kentimiz de tüm yaşam alanlarıyla birlikte yeni bir boyut kazandırmak olduğu gibi umutla, dayanışmayla ve emekle yaşanılabilir bir kent yaratmak için var gücümüzle hep beraber geliyoruz. Ortak paydamız her şeyi ile iyi ve yeni bir şehir oluşturmak. İnanıyoruz ki, Martın sonu bahardır. Şüphesiz umutluyuz, güçlüyüz ve en önemlisi yaşama ve emeğe değer veriyoruz” şeklinde konuştu.

İnsan odaklı hizmet yapmaya çalıştıklarına da vurgu yapan Ekicioğlu, “İnsan odaklı hareket ediyoruz ve yerel yönetimde de bunu sürdüreceğiz ve halkımız da bunu biliyor bize güveniyor” ifadelerini kullandı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net