CUMHURBAŞKANI’INA HAKARET ETTİ! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » CUMHURBAŞKANI’INA HAKARET ETTİ!

CUMHURBAŞKANI’INA HAKARET ETTİ!

Written By yavuz4040 on 16 Ocak 2019 Çarşamba | 08:07:00

Şimdi de AK Parti’den Aday Oldu...

2019 Yerel seçimlerine kısa bir süre kala AK Parti, Belediye Başkan Adaylarının büyük bir kısmını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İl Başkanları toplantısında AK Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yaşar Bahçeci ismini açıklamasının ardından gözler ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağına çevrildi.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kırşehir teşkilatı ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın da katıldığı programda ilçe belediye başkanları açıklandı.

İlçelerde Akpınar'da Mustafa Karahan, Akçakent'te Yılmaz Kılıç, Boztepe'de Ramazan Aydın, Çiçekdağı'nda Hasan Hakanoğlu, Mucur'da Atılgan Yılmaz, Kaman'da Necati Çolak isimleriyle yoluna devam etme kararı alındı.

31 Mart tarihinde sandık başına gidecek olan seçmenler belediye başkan adaylarını seçecekler.

Mucur’da Atılgan Yılmaz!!!

Mucur’da ismi bir çok kez şaibelere bulaşan ve hakkında yolsuzluk iddialarıyla dava açılan Yılmaz’ın Mucur’dan aday gösterilmesi büyük bir infiale neden olurken, AK Parti Kırşehir teşkilatının Yılmaz’la yoluna devam etme kararı alması da kafalarda bir çok soru işaretini beraberinde getirdi.

1999 yılında BBP'den, 2004 yılında AK Parti’den ve 2014 yılında SAADET Partisi’nden aday olan Yılmaz’ın bu seçimde AK Parti’den aday gösterilmesi Mucur’da tepkilere yol açıyor.

2014 yılında SAADET Partisi’nden aday olmasıyla birlikte AK Parti’nin Mucur’da seçimi kazanmasının önüne geçen Yılmaz’ın Mucur’da iki dönemdir MHP’nin seçimi kazanmasını kolaylaştırdığı gibi AK Parti’yi de hezimete uğrattığı kanısı şimdilerde dillerden düşmüyor.

AK Parti’ye Mucur’da derin yaralar açtığı konusunda hemfikir olan partililer, “Tüm bu yaşanalar yetmezmiş gibi bir de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden bu şahıs nasıl olur da göz göre göre AK Parti’den aday yapılır!” şeklinde sitemlerini de dile getirirlerken; AK Parti Kırşehir teşkilatının bu işin sorumlusu olarak göstermeleri de dikkatlerden kaçmadı.

İşte O Haber!..

Kırşehir24’ün “Tayyip Erdoğan’a hakaret edip, Kırşehir’de balkona çıktı!” başlığıyla kaleme aldığı habere göre; “29 Mart 2014 tarihinde yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerinde, Mucur’da Ak Parti’ye karşı Saadet Partisi’nden aday olan ve çıktığı her mitingde Ak Parti’nin adayı ile birlikte dönemin Başbakanı ve şimdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edip oy toplayan Atılgan Yılmaz, 1 Kasım seçimlerinde yine sahneye çıktı ve Ak Parti’nin başarısını sanki kendi başarısı gibi millete yutturmaya çalıştı.

Mucur’da Saadet Partisi’nden aday olduğu sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edip, dönemin Belediye Başkan Adayı’nın seçim vaatlerine dönük, “ Yaptığı açıklamalarla attığı yalanlarla Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ı da geçti “ diyerek Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden Atılgan Yılmaz, 1 Kasım’da Kırşehir’e gelerek itişmenin kakışmanın ortasında Milletvekillerinin yanında balkona çıkarak, poz verdi.
Şimdi bu adamı balkona çıkaran kim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden Atılgan Yılmaz’a balkonda yer veren kim ve en önemlisi Atılgan Yılmaz kim?

‘MUCUR HALKI ATILGAN YILMAZ’A NASIL İNANACAK NASIL GÜVENECEK? SAADET PARTİSİ’NDEN ADAYKEN MİLLETİN HUZURUNDA BAĞIRA BAĞIRA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HAKARET EDEN YILMAZ, 1 KASIM’DA AK PARTİ’NİN SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI! MUCUR HALKI NE DİYECEK ACABA BU SİYASİ DURUŞA!’ (...) Tabi bu ismi balkona çıkarıp poz verenlere de sormak gerekiyor! Siz ne zaman unuttunuz bu kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret dolu meydanlardaki sözlerini, bağırmaları, çağırmalarını… Unuttuysanız biz hatırlatalım… Elimizde görüntüde var ses de var…” şeklinde Kırşehir24’ün haberine konu olan Atılgan Yılmaz’ın AK Parti’den aday yapılması her geçen gün tepkilere neden olmaya devam ediyor.


https://www.google.com/amp/www.kirsehir24.com/haber/amp/5011
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net