Yükselişimiz İstikrarla Devam Edecek..! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yükselişimiz İstikrarla Devam Edecek..!

Yükselişimiz İstikrarla Devam Edecek..!

Written By yavuz4040 on 4 Ocak 2019 Cuma | 10:31:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “2009 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana yoğun gayretler göstererek Kırşehir’imizi bugünlere getirdik” diye konuştu.

Başkan Bahçeci şunları kaydetti, “Gelecek yıllar şehir olarak çok iyi yerlerde olacağız. Yeşili, ağacı, asfaltı, kaldırımlarıyla, altyapısıyla, kentsel dönüşümü ve tesislerle Kırşehir’i çok iyi bir noktaya ulaştırdık. Belediyecilik 1994’te Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte ve şahsının ilkesel ve vizyonel bakış açısıyla başladı ve AK Parti ile de devam edecek inşallah.

On yıldır Kırşehirli hemşerilerimizle birlikte çok güzel işlere imza attık ve atmaya da devam edeceğiz. Biz münferit olarak bir şey yapamayız ekip olarak bir şeyler yapabiliriz. Bizim arkamızda vatandaşlarımızın desteği olmazsa bir şey yapamayız.

2 dönem belediye başkanlığı ve 1 dönem İl Başkanlığı olmak üzere tam 17 yıldır siyasi vazifeyi yürütüyorum. Cenab-ı Hakk’ın takdiri ve halkımızın da desteğiyle inşallah üçüncü dönemde de nasip olursa daha büyük hedeflerle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Biz yapamayacağımız hiçbir şeyi dile getirmedik. Vadettiklerimizi de gerçekleştirmek için büyük mücadeleler verdik. Şükürler olsun ki hedeflerimize de ulaştık. Elbette ki daha fazlasını yapmalıyız. Tek gayemiz bu şehrin insanının daha çok refah içerisinde yaşamasını sağlamak. Tüm gayretimiz daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir Kırşehir’dir.

Vatandaşlarımızla her zaman buluşuyoruz. Vatandaşlarımıza yaptıklarımızı, yapamadıklarımızı anlatıyor, sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Sağ olsunlar bizlere inanılmaz bir teveccüh gösteriyorlar. Bu da bizi daha da şevklendiriyor.

Kırşehir’imize yeni projelerle ulaşmasında önemli bir aşama olan 31 Mart 2019 seçimlerinden hemşerilerimizin desteği ile zaferle çıkıp, ilerleyişimizi ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Yeni dönemde de inşallah şehrimizi ve içerisinde yaşayan hemşerilerimizin refah seviyesini ve şehirdeki yaşam kalitesini ileriye taşıyacak yeni projeler yapacağız”
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net