MHP Kırşehir’de adaylarını tanıttı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » MHP Kırşehir’de adaylarını tanıttı

MHP Kırşehir’de adaylarını tanıttı

Written By yavuz4040 on 5 Şubat 2019 Salı | 10:45:00

MHP Kırşehir'de il ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir'de il ve ilçe Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala MHP Kırşehir Teşkilatı tarafından belediye başkan adaylarının tanıtımı yapıldı.

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde MHP'nin aday tanıtımı yaptığı toplantıya MHP Genel Başkan Danışmanı Nevin Taşlıçay, MHP Yozgat ve Nevşehir Milletvekilleri, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, MHP Kırşehir Eski Milletvekili ve Belediye Başkanı Metin Çobanoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır ile il ve ilçe Belediye Başkan Adayları katıldı.

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi ’’Başkan Şahin’’, ’’Ali Başkan Nerede Biz Oradayız’’ sloğanlarına boğuldu

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 'MHP'nin il merkezi ile ilçe ve belde belediye başkanlıklarını Allah'ın izniyle alacağız. Adaylarımız kadar partililerimiz de çok çalışacak. MHP 2 dönem Belediye Başkanlığı yaptı birçok hizmetin altında imzamız var. Bu hizmetleri tekrar devam ettirmek için Allah'ın izniyle Belediye'yi alacak ve memleketimize hizmete devam edeceğiz. Kırşehir'e bugüne kadar birçok eser kazandıran MHP İkizarası’ndan tutunda Cacabey Meydanına kadar, Hoca Ahmet Yesevi Camiinden tutun da genişletilmiş mahalle yollarına kadar birçok eserin altına imza atmıştır. Kırşehir Belediyesine MHP yakışır ve inşallah kazanacak ve yaptığımız bu hizmetlerin devamını getireceğiz. 

Toplantıda ayrıca Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin ve Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu'ya teşekkürlerini belirten Kılıç, "Buradan özellikle Genel Merkezimizin Mucur ve Kaman'da mevcut başkanlarla değil de yeni isimlerle yol devam etme kararı alması sonrasında hiçbir tavır ve olumsuz duruş sergilemeden yanımızda olan, fitneye geçit vermeyen ve adaylarımızın yanında olacaklarına dair söz vererek çalışacaklarından dolayı  huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun " dedi. 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net