AK Partililer MHP’lilere saldırdı, silahlar konuştu! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » AK Partililer MHP’lilere saldırdı, silahlar konuştu!

AK Partililer MHP’lilere saldırdı, silahlar konuştu!

Written By yavuz4040 on 25 Mart 2019 Pazartesi | 13:49:00

Yerel seçimlere sayılı günler kala yaşanan olaylara bir yenisi de Kırşehir’de yaşandı
Türkiye’nin bazı il ve ilçelerinde yapılan Cumhur ittifakı dışında kalan Kırşehir’in Mucur  ilçesinde yaşandı.
MHP’li bir belediye olan  Mucur’da yapılacak olan belediye seçimlerinde Ak Parti adayı Atılgan Yılmaz’la MHP adayı Hasan Hüseyin Köşker’in yarıştığı seçimlere gölge düştü.
Türkiye’de bazı il ve ilçelerinde yapılan Cumhur ittifakı dışında kalan Kırşehir’in Mucur ilçesinde Cumhur ittifakı ruhuna aykırı hareketler seçmen üzerinde baskı yaşattı.
Olay dün gece 22.30 sıralarında MHP'nin Mucur Belediye Başkan Adayı  Köşker'in, MHP'li encümen adayının evine ziyaret gerçekleştirdiği sırada yaşanan olaylar ilçede gerilime neden oldu.
Saldırıda, Hulusi Köşker de kırıkların bulunduğu, bir başka kişinin elinin kırıldığı, bir diğer kişinin ise kafasına aldığı darbeden ötürü hafıza kaybı yaşadığı aktarıldı.
Kırşehir merkezde ve diğer ilçelerde sakin geçen seçim Mucur’da dün gece yaşanan elim olaylar Cumhur İttifakının burada etkili olmadığını gösterdi.
Mucur’da AK Partililer, MHP'li Aday Hasan Hüseyin Köşker'in kardeşi Hulusi Köşker'in de aralarında olduğu grubu hastanelik etti. Kavgada 4 el silah sesi duyulurken, o anlar kameraya yansıdı.
Mucur’da AK Partililer, MHP'li Aday Hasan Hüseyin Köşker'in kardeşi Hulusi Köşker'in de aralarında olduğu gruba pusu atılıp saldırı sonucu Hulusi Köşker de kırıkların bulunduğu, bir başka kişinin elinin kırıldığı, bir diğer kişinin ise kafasına aldığı darbeden ötürü hafıza kaybı yaşadığı öğrenildi.
Hulusi Köşker:
"Ben Ankara'da devlet memuruyum, ağabeyime yardımcı olmak için gelmiştim. Burada bir gruplaşma var. AK Partililer kendileri dışında adayı gezdirmeyip sıkıştırarak böyle bir uygulama yapıyorlar. Ağabeyim ev gezisindeyken bana da mesaj geliyor. Ben de yürüyerek yanına giderken, 15 kadar arabayla bir anda saldırıya uğradım. Aslında saldırıyı ağabeyim Hasan Hüseyin Köşker'e kurmuşlar, ama karıştırıyorlar bana saldırıyorlar, kumpas kurdular. Ben şu an Kırşehir devlet hastanesinde yatıyorum, 50-60 kişinin saldırısına uğradım. Ne zaman taburcu olacağımı bilmiyorum. Demokratik bir ortam yok, baskı oluşmuş durumda. Adayların rahat gezmesini, insanlarla iletişim kurmasını engellemeye çalışıyorlar. AK Parti'nin adayı nerede içkici takımı var yanına toplamış."
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net