’’ İstişare Benim Felsefemdir ’’ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » ’’ İstişare Benim Felsefemdir ’’

’’ İstişare Benim Felsefemdir ’’

Written By yavuz4040 on 26 Mart 2019 Salı | 12:39:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, cadde cadde, sokak sokak dolaşarak vatandaşın dertlerini, üzüntü ve sevinçlerini dinleyip gönüllere dokunuyor…

Kırşehir’de vatandaş ziyaretlerinin kendileri için vazgeçilmezlerinin olduğunu belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; ’’Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla hizmette on yıllık çalışmalarımızı anlatıp belediyemizin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veriyoruz.

Esnaf ve vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Halkın hizmetkârları olarak sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Bu davanın bir neferi olarak bizim derdimiz hizmet etmek ve hemşehrilerimizin gönlüne dokunmak onların duaları ve destekleri bizim hizmet aşkımızı arttırıyor.

Vatandaşlarımızla iç içe sohbetler ediyoruz, esnafımıza da hayırlı işler temennisinde bulunuyoruz. Kırşehirimiz, her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Değişen, büyüyen ve gelişen Kırşehirimiz de her zaman esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olarak, onların görüş ve önerilerini alıyoruz.

Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı var ise biz o noktada en iyisini yapmak konusunda gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla güzel bir Kırşehir için çalışıyoruz.

Şehrimize hizmeti ilk günkü aşkla, durmadan, yorulmadan, daha büyük bir azim ve kararlılıkla ‘önce millet, önce devlet’ şiarımızla liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk belediyecilik tarihinde elde ettiği kazanımları ilke edinerek daha çok çalışacağız. Kırşehirimizi 10 yıllık süreçte çok önemli noktalara getirdik. Şehrimizin altyapı ve üst yapı problemlerini bitirdik. Her şey daha güzel bir Kırşehir için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz inşallah.

Biz halkımızın içinden geldik. Her zamanda halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız. Hemşerilerimiz bize memnuniyetlerini dile getiriyorlar ve teşekkür ediyorlar. Bizlerde onlara teşekkür ediyoruz. Kırşehirimiz de yaşayan insanlarımız hizmetlerin en güzeline layık. İnşallah onlara ve şehrimize layık olduğu hizmetleri sunacağız. Halkımızın duası ve desteği ile Kırşehirimizi daha modern bir şehir haline getireceğiz.

Göreve geldiğimiz gün verdikleri tüm sözleri yerine getirmenin huzurunu yaşıyor ve kararlılıkla önümüzdeki dönemlerde de devam eden projelerin yanı sıra yeni projeleri de Kırşehirliler’in hizmetine sunacağız.

Şehrin en önemli sorunu olan alt yapıda köklü çözüm getirerek yeni su depoları ve projeleriyle Kırşehir’in içme suyunu çözüme kavuşturduk.

Gönül belediyeciliğimiz ilkesiyle hemşehrilerimizin hizmetkârı olduğumuzu aklımızdan çıkarmadan, ’Halka hizmet Hakka hizmettir’ felsefesiyle var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün de ’gönül belediyeciliği’ şiarıyla, aziz hemşehrilerimizin dua ve desteğiyle ekibimizle birlikte Kırşehir’i yeni hedeflerle, daha büyük dev projelerle buluşturmaya devam edeceğiz inşallah.’’


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net