KIRGARAT-C ÖNCÜLÜĞÜNDE BELİRLEDİ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRGARAT-C ÖNCÜLÜĞÜNDE BELİRLEDİ

KIRGARAT-C ÖNCÜLÜĞÜNDE BELİRLEDİ

Written By yavuz4040 on 9 Mart 2019 Cumartesi | 13:04:00


HAK SAHİPLERİ ÇEKTİKLERİ KURA İLE DAİRELERİNİ BELİRLEDİ

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık’ın öncülüğünde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde düzenlenen program da Basın Evlerinin tanıtımına gelen TOKİ Toplu Konut Uzmanı Hüseyin Pöke ve Küresel Gazeteciler Konseyinin Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Kırşehir İli Merkez Kayabaşı 1.126 Adet Konut projesi kapsamında inşa ettirilen 23 adet konutun satışına ilişkin protokol ile imza altına alınan Basın Evlerinin kura çekimi gerçekleşti.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşen program ile Hak sahipleri çektikleri kura ile dairelerini belirledi. Gerçekleşen kura çekiminde ev sahipliği yapan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ilk kurayı çekerek çekilişi başlattı. Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın da Basın çalışanlarının ev sahibi olabilmesi için öncülük ettiği projede sona gelinerek hak sahipleri büyük bir merakla beklediği güne gelmiş oldu.

Kırşehir’de basın çalışanlarının sorunları ve istekleri konusunda birçok konuya önderlik ederek Basın emekçilerine kolaylıklar sağlamayı amaçlayan KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık, basın çalışanlarına her konuda önderlik etmeye devam edeceğini söyleyerek şöyle devam etti; “İlimizde basın emekçilerimizin sorunlarını her zaman dile getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz, her zaman basın çalışanlarımızın istekleri konusunda da Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti olarak da önderlik etmeye özen gösterdik. Basın çalışanlarımızın ev sahibi olabilmeleri için Vali İbrahim Akın’a sunduğumuz dosyanın geri çevrilmeyerek kabul ettiği için ve de sunduğumuz bu dosyada bize önderlik ettiği için teşekkür ederiz” dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net