Başkan Bahçeci, On Yılımızın Haklı Gururunu Yaşıyoruz… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci, On Yılımızın Haklı Gururunu Yaşıyoruz…

Başkan Bahçeci, On Yılımızın Haklı Gururunu Yaşıyoruz…

Written By yavuz4040 on 6 Mart 2019 Çarşamba | 10:10:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci On Yıllık Çalışmalarını Değerlendirdi

Başkanı Yaşar Bahçeci, Önce Millet, Önce Memleket diyerek on yıldır Kırşehir’e hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir.

31 Mart seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kılıçözü Sanayi sitesi başta olmak esnafları ziyaret ederek, esnafı dinledi. 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Bahçeci milletimizin gönüllerini almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın gönlünde yine biz varız. AK Parti Belediyeciliği var. 31 Mart’tan sonra da Kırşehir AK Parti Belediyeciliği ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. 

Halkımıza Hizmet AK Partinin işidir, Hizmeti Yaparsa AK Parti Yapar

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehirimiz'de on yılda yaptığımız projeleri halkımızın taleplerine göre yaptık. Önümüzdeki beş yıl içinde de Kırşehir’imiz için hazırladığımız 41 vizyon projelerle hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız.

Bahçeci, Katılımcı bir yönetim anlayışının başarıyı mutlaka beraberinde getireceğini söyledi.
On yıldır Belediye Başkanı olarak istişare ve müzakereye verdiği önemin tüm kesimlerce bilindiğini hatırlatan Başkan Bahçeci, Bizim için önemli olan şehrimizin sorunlarını yine bu şehrin insanıyla birlikte çözüme kavuşturmaktır. Sorunları öncelik ve aciliyet sıralamasına tabi tutup, ardından teker teker çözüme kavuşturuyoruz. Biz bu sıralamayı ise, vatandaşlarımızın beklenti, istek ve talepleri doğrultusunda yapıyoruz. On yıldır Kırşehir’de gözümüz ve kulağımızla sürekli cadde, sokaklarda ve mahallelerdeyiz. Vatandaşımız ne istiyor ve hangi adımı atmamızı bekliyor, ona bakıyoruz. Değerlendirmemizi ona göre yapıyor ve yol haritamızı da ona göre çiziyoruz.

Başkan Bahçeci, Kırşehir Halkımız inanıyorum ki 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir. İşimizi severek yapıyoruz, asla yorulmuyoruz. Gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız. Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Gittiğimiz her yerde Kırşehir’de yaptığımız ve yapacağımız 41 vizyon projelerimizin konuşulması bizi son derece memnun ediyor. Bizde her zaman ettiğimiz gibi halkımızı her daim memnun ve mutlu etmeye devam edeceğiz.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net