Kırşehir Kırgarat-C Başkanı Yanık’tan Kınama - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kırşehir Kırgarat-C Başkanı Yanık’tan Kınama

Kırşehir Kırgarat-C Başkanı Yanık’tan Kınama

Written By yavuz4040 on 23 Nisan 2019 Salı | 11:04:00

Başkan Yanık, Saldırıyı şiddetle kınıyorum

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık,  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirtti.

Başkan Sait Yanık, “Saldırıyı aynı zamanda demokrasimize yönelik bir saldırı sayıyorum, Faillerin bir an önce yargı önüne çıkarılmasını bekliyorum.

Siyasi gerilimin, Sayın Kılıçdaroğlu’na CHP Milletvekillerine, yöneticilerine saldırı örneğinde olduğu gibi siyasi şiddet eylemlerine dönüşmemesi için, siyasileri hedef gösterici söylemden uzak durmaya davet ediyorum.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun beraberinde Kırşehirli Hemşerimiz Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı sayın Yıldırım Kaya’nın da bulunması ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırık bulunması göstermiştir ki bu saldırı protesto değil düpedüz linç girişimidir.

Şehit cenazelerinin siyasallaştırılmasının ne kadar tehlikeli olduğunu bu menfur saldırıda bir kez daha gördük. Bu milletin arasına nefret tohumları ekenler de artık bunun farkına varmalıdır.

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve hemşerimiz Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’ya ve beraberindeki heyete geçmiş olsun dileklerimi belirterek, saldırganların biran evvel yargı önünde cezalandırılmasını istiyorum.''
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net