Öğrenciler Payitaht: Abdülhamit Dizisi Setini Gezdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Öğrenciler Payitaht: Abdülhamit Dizisi Setini Gezdi

Öğrenciler Payitaht: Abdülhamit Dizisi Setini Gezdi

Written By yavuz4040 on 27 Nisan 2019 Cumartesi | 10:51:00

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü öğrencileri, TRT 1’de yayımlanan “Payitaht: Abdülhamid” dizisinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Kocaeli Seka Film Platosu’na teknik gezi gerçekleştirdi.

21 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen geziye Mucur Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yusuf İslam Sürücü, Öğr. Gör. Ali Kaymak, çekim ekibinden Yapım Koordinatörü Halil İbrahim Ünal, İrem Memişoglu ve Tülay Özkan eşlik etti.

Çekimlerin gerçekleştirildiği mekânları gezen öğrenciler, dizi ve film sektörünün işleyişi ve ihtiyaçları hakkında Yapım Koordinatörü Halil İbrahim Ünal’dan bilgi aldı.

Mucur Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yusuf İslam Sürücü, staj, seminer ve mezuniyet sonrası iş olanakları hakkında karşılıklı paydaş ilişkisi kurulmasının öneminden bahsederek öğrenciler için Yapım Koordinatörü Halil İbrahim Ünal’dan destek sözü aldı. Teknik gezide kendilerine eşlik ettikleri için Yapım Koordinatörü Halil İbrahim Ünal ve ekibine teşekkür eden Sürücü, ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

Geziden memnun kaldıklarını ifade eden öğrenciler, dizi oyuncuları ile bir araya gelerek dizinin “Dayı” karakterini canlandıran Gürkan Uygun ve dizi çekim ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Gezi, Kocaeli kültür gezisinin ardından sona erdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net