Üniversitede O Bölüme Öğrenci Alımı Kabul Edildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversitede O Bölüme Öğrenci Alımı Kabul Edildi

Üniversitede O Bölüme Öğrenci Alımı Kabul Edildi

Written By yavuz4040 on 20 Haziran 2019 Perşembe | 12:17:00

Mühendislik Mimarlık ve Çevre Mühendisliği Bölümüne Öğrenci Alımı Kabul Edildi

YÖK’ün Mühendislik Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümüne 40 öğrenci alımını onaylamasının ardından Kırşehir Ahi Evran üniversitesi, kaliteli eğitimi ile ülkemizin ihtiyacı olan çevre mühendislerini yetiştirmeye başlayacak.

YÖK’ün 2019 - 020 Eğitim öğretim döneminde Kaman Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programına 20, Mucur Meslek Yüksekokulu Kimya Teknolojisi Programına 40, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Programına 30 ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi Programına da 30 öğrenci alımını onaylaması ile birlikte üniversitemiz, geleceğimizin teminatı olan gençleri en iyi şekilde yetiştirmeye devam edecek.

Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, onaylanan öğrenci alımları ile ilgili bir açıklama yaparak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin kabul edilen öğrenci alımları ile daha da büyüyeceğini ve bölgesinin parlayan yıldızı olacağını söyledi. Çalışmalarına aynı hızla devam edeceklerini de anlatan Rektör Karakaya, kaliteli eğitimi ile öğrencileri geleceğe hazırlayacaklarını kaydetti.

Tüm çabaların günden güne büyüyen ve gelişen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi için olduğunu belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrenci alımlarının Kırşehir’e ve üniversitemize hayırlı olmasını diledi

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net