Üniversite, Ankara’da Aday Öğrencilerle Buluştu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversite, Ankara’da Aday Öğrencilerle Buluştu

Üniversite, Ankara’da Aday Öğrencilerle Buluştu

Written By yavuz4040 on 24 Temmuz 2019 Çarşamba | 09:22:00

Eket Fuarcılık tarafından Ankara Altınpark ANKA Fuar Alanında düzenlenen Üniversite Tercih Günleri Fuarında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi de tanıtım standıyla yer aldı

23 - 24 Temmuz 2019 tarihlerinde iki gün süren tercih günlerinde Üniversite Basın ve Halkla İlişkiler Personeli, Ankaralı aday öğrencilere Kırşehir ve üniversiteyi tanıttı.

100’ün üzerinde üniversitenin katıldığı fuarda üniversitemiz standına aday öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Üniversitenin köklü geçmişi, kaliteli eğitim anlayışı, genç, dinamik ve güçlü akademik yapısı ile ilgili öğrencilere bilgiler veren personel, üniversitede çok sayıda gözde bölüm bulunduğunu anlatarak geleceklerine Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde yön vermeleri gerektiğini dile getirdi.

Standı ziyaret eden aday öğrencilere tanıtım broşürü ve çeşitli materyaller veren Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Personeli, üniversitenin anlaşmalı olduğu değişim programları ile de öğrencilerin yurt dışında eğitim görme imkanlarına sahip olduklarını dile getirdiler.

Standa yoğun ilgi gösteren aday öğrenciler, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin tercihlerinde ilk sıralarda yer alacağını söyleyerek üniversite standını Ankara’da görmekten mutlu olduklarını ifade ettiler.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net