Üniversite Spor Tesisleri ile Şehrimize Hizmet Ediyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversite Spor Tesisleri ile Şehrimize Hizmet Ediyor…

Üniversite Spor Tesisleri ile Şehrimize Hizmet Ediyor…

Written By yavuz4040 on 27 Temmuz 2019 Cumartesi | 11:29:00

Hentbol, voleybol ve birçok sportif faaliyetlerde güçlü bir alt yapısı ve fiziki imkanı olan üniversite, kapılarını Kırşehir’e de açarak Kırşehir’de yapılan sportif faaliyetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği 2019-2020 Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek olan Mucur Yabanlıspor Futbol Takımı artık tüm müsabakalarını Üniversite Stadyumunda gerçekleştirecek.
Sportif anlamda fiziki tüm imkanlara sahip olan üniversite, Kırşehir’in de sportif faaliyetlerini destekleyerek maddi ve manevi tüm imkanlarını ilimizin kullanımına sundu.

Konu hakkında bir açıklamada bulunan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Üniversitemizin akademik ve idari anlamda profesyonel olarak sportif başarılara sahip olduğundan bahsederek üniversitemiz imkanlarının ilimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasına hazır olduğunu söyledi.

Üniversitemiz ve ilimizde tüm sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri desteklediklerini anlatan Rektör Karakaya, Mucur Yabanlıspor Futbol Takımının yeni sezonda karşılaşacağı müsabakalara ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını söyleyerek Mucur Yabanlıspor Futbol Takımına Bölgesel Amatör Liginde başarılar diledi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net