BÜYÜK MÜCADELENİN ZAFERİ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BÜYÜK MÜCADELENİN ZAFERİ

BÜYÜK MÜCADELENİN ZAFERİ

Written By yavuz4040 on 29 Ağustos 2019 Perşembe | 11:50:00

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 97'nci yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Yanık, 30 Ağustos; Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm milletimizin ortak mücadelesi ile başlatılan Kurtuluş Savaşı´nın zaferidir."

“TÜRK MİLLETİNİN YAZDIĞI EŞSİZ KAHRAMANLIK DESTANI”

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında "Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan 30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin yazdığı eşsiz kahramanlık destanlarından biridir" dedi.

Yanık, "Kahraman Türk ordusu ve milletimiz, 30 Ağustos Zaferi ile her bir karışı şehit kanlarıyla sulanmış vatanımızı parçalamak isteyenlere hak ettikleri cevabı en iyi şekilde vermiş, tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. 30 Ağustos 1922'de kazanılan bu zaferle Anadolu'nun tüm topraklarının, ebedi Türk yurdu olması sağlanmıştır.

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan 30 Ağustos Zaferi, bağımsızlıktan asla ödün vermeyen bir milletin tüm imkânsızlıklara rağmen, azim ve kararlılıkla yazdığı bir kahramanlık destanıdır. Bugün de ülke sathında tüm vatan topraklarına harici ve dâhili düşmanların saldırılarına, aynı ruh ve heyecanla karşı koymak, her vatan evladının görev ve sorumluluğudur.

Başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı, minnet ve dualarla anarken, milletimizin ve Kırşehir halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarız."
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net