Üniversite Çevre Yolu ile Farklı Çehre Kazanacak - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversite Çevre Yolu ile Farklı Çehre Kazanacak

Üniversite Çevre Yolu ile Farklı Çehre Kazanacak

Written By yavuz4040 on 6 Eylül 2019 Cuma | 02:59:00

Üniversit Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın büyük çabaları ve Kırşehir Belediyesi ortaklığında üniversiteye gelen yolun yapım çalışmaları Karayolları tarafından devam ediyor.

Üniversite parsel sınırında yapımına başlanan çevre yolu çalışmaları hakkında bir dizi görüşme yapmak üzere Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, Kayseri Karayolları 6. Bölge Başmühendisi Ali Şahin, Kırşehir Karayolları 61. Şube Şefi Erkan Kılıç, Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

29 Ağustos 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Üniversite Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük ile Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Hakan Seyfi de katıldı.

Ziyarette Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri yapımı devam eden çevre yolu, üniversitenin yeni giriş kapısı ve üniversitemiz camisinin entegrasyonu hakkında Rektör Karakaya’ya bilgiler verdi.

Üniversiteye ulaşımın daha kolay ve sağlıklı sağlanması amacıyla Kırşehir Belediyesi ile iş birliği içinde çalıştıklarını ve ilerleyen süre içinde çevre yolun yapımının tamamlanarak üniversitede de kazandırılmasını amaç edindiklerini belirten Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, şehrin gelişimine yön veren üniversitelerin ulaşımda hiçbir sorun yaşamamaları gerektiğini söyledi.

Karayolları tarafından yapımı devam eden çevre yolu ile birlikte üniversitenin yeni giriş kapısı ve üniversite camisinin birleştirilmesine katkı sağlayacağını anlatan Rektör Karakaya, şehrin tüm kurumları ile iş birliği içinde çalışmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, Kayseri Karayolları 6. Bölge Başmühendisi Ali Şahin, Kırşehir Karayolları 61. Şube Şefi Erkan Kılıç’a teşekkür etti.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net