Üniversiteden Bölgesel Kalkınmaya Destek - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversiteden Bölgesel Kalkınmaya Destek

Üniversiteden Bölgesel Kalkınmaya Destek

Written By yavuz4040 on 5 Eylül 2019 Perşembe | 05:13:00

Bölgesel kalkınma konusunda her türlü iş birliğine açık olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Doğal Kaz, Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ile beraberindekileri makamında kabul etti. 4 Eylül 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette ilimizin gelişimine katkı sağlaması planlanan tesisin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Doğal Kaz Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik, tesis hakkında Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya bilgiler vererek üniversite ile iş birliği içinde çalışmak istediklerini ve Kırşehir’de istihdam alanlarını geliştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite olarak şehrin istihdamına katkı sağlayacak her projeye destek vermeye çalıştıklarını belirterek üniversiteyi şehrin ihtiyacını gözeten ve sektörel olarak iş kollarını güçlendiren bir yapı olarak tanımlamak gerektiğini anlattı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak şehrin gelişimi için her türlü iş birliğine açık olduklarını kaydeden Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ve beraberindekilere teşekkür etti.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net