Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında Tanıtıldı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında Tanıtıldı

Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında Tanıtıldı

Written By yavuz4040 on 18 Kasım 2019 Pazartesi | 08:06:00

İnsan odaklı eğitim anlayışına sahip ve tercih edilirliği yüksek olan üniversite, Ankara’da aday öğrencilerle buluştu. Birçok bilimsel çalışma ve projeyle adından söz ettiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, 14–15 Kasım 2019 tarihlerinde Anfa Altınpark Fuar ve Kongre Merkezindeki Eğitim ve Kariyer Fuarında tanıtıldı.

Her geçen gün akademik ve fiziki anlamda büyüyen üniversitede var olan ve yeni açılan bölümler, yapılan bilimsel, sosyal ve kültürel faaliyetler etkinliğe katılan öğrencilere anlatıldı. Yüksek lisans ve doktora bölümleri, yurt ve burs imkânları, değişim programları hakkında da bilgilerin verildiği tanıtım fuarında gelecek planları yapan öğrencilere çeşitli hediyeler ve üniversiteye tanıtıcı materyaller verildi.

Yoğun katılımın olduğu Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında, öğrencilerini geleceğe hazırlarken farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan üniversitenin sunduğu imkanlar aday öğrencilere anlatıldı.

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği koordinesinde gerçekleşen tanıtım etkinliğine öğrencilerin ilgisi yoğun olurken, tercih listelerine ekleyeceklerini dile getirdiler.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net