Üniversitede KOAH Günü Düzenlendi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üniversitede KOAH Günü Düzenlendi

Üniversitede KOAH Günü Düzenlendi

Written By yavuz4040 on 28 Kasım 2019 Perşembe | 09:45:00

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Ankara Şubesi tarafından Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde Dünya KOAH Günü Toplantısı düzenlendi.

Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi Neşet Ertaş Salonunda gerçekleşen toplantıya Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Can Öztürk, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Deniz Köksal, Üniversitemiz Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Arzu Ertük, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim elemanı Dr. Burcu Öztürk, TÜSAD üyeleri, akademik ve idari personel katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, böyle bir toplantının üniversitemiz ev sahipliğinde yapılmasını kendilerini mutlu ettiğini belirterek toplantının verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Toplantıda Prof. Dr. Arzu Ertük “Yaşlanma ve Akciğer”, Prof. Dr. Can Öztürk “Klinik Pratikte KOAH Alevlenme Tanı ve Tedavisine Yaklaşım” ve Dr. Burcu Öztürk “Olgu Sunumu” konularında sunumlarını katılımcılarla paylaştılar.

Toplantı sonunda katılımcılar, Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi ve Japon Bahçesi ile Kırşehir’deki tarihi ve turistik yerleri gezdiler.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net