Verimlilik ve Teknoloji 2019 Fuarında Tanıtılıyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Verimlilik ve Teknoloji 2019 Fuarında Tanıtılıyor

Verimlilik ve Teknoloji 2019 Fuarında Tanıtılıyor

Written By yavuz4040 on 4 Kasım 2019 Pazartesi | 09:51:00

Projelerinde teknolojiyi esas alan, yaptığı çalışmalarla şehrin ekonomisine bilimsel katkılar sağlayan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarına katıldı.

Türkiye Verimlilik Vakfı’nın katkılarıyla 31 Ekim – 3 Kasım 2019 tarihleri arasında bu yıl 2.’si yapılan fuarda, Türkiye’de ve dünyada verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesi, bu çalışmaların geniş kitlelere ulaştırılması ve verimlilik alanında farkındalığın artırılması amaçlanıyor.

’’Gelecek için Teknolojiler’’ temasıyla gerçekleşen fuar, başta savunma sanayi olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren birçok firma ve üniversitenin katılımıyla gerçekleşti. Fuarda üniversitemizin Teknoloji Transfer Ofisine (TTO) ait Fiber Optik Sensör Teknolojileri çalışmaları, Ziraat Fakültesinin vermikompost (solucan gübresi) ve çörek otu yağı çalışmaları, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi öğretim elemanlarının çalışmaları ve pilot proje çalışmaları yer aldı. Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ise üniversitenin tanıtımına yönelik açtığı stantla ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net