BAŞKAN ÇOLAK 40 HABER’E KONUŞDU - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN ÇOLAK 40 HABER’E KONUŞDU

BAŞKAN ÇOLAK 40 HABER’E KONUŞDU

Written By yavuz4040 on 10 Aralık 2019 Salı | 10:43:00

Başkan Çolak, "Doğru ve planlı çalışma sezonunu geçireceğiz"

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kış mevsiminde karla mücadele çalışması yapacak araçları inceledi, personelle bir araya geldi.

Kış şartlarının etkisini göstermeye başladığı Kaman’da, Belediye tarafından hazırlıklar tamamlandı diyen Çolak, Makine İkmalini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Başkan Çolak,’’Karla mücadeleyi daha verimli bir şekilde yürütmek için karla mücadele edeceğiz. Belediyelerin insan ve şehir hayatının merkezinde olan en önemli kurum olduğunu anımsatan Çolak, Kendi insanımıza hizmet ederken, büyük bir özveriyle, büyük bir keyifle çalışacağız. 

Belediyenin en önemli birimlerinden biri de ulaştırmadır, sizlerin burada yapacağınız işler, layıkıyla yerine getireceğiz ve halkımızı mutlu edecektir. Yaptığımız her hizmette insanlarımızın hayır duasını alıyorsak, bu Allah katında da bizlere sadaka olarak dönecektir. Görevimizi yaparken, hem hizmeti doğru bir şekilde sunmanın gayreti içerisinde olacağız. Bizler her bir çalışma arkadaşımızın emeğine saygı duyuyoruz. Karşılıklı sevgi ve saygıyla insanımıza, memleketimize hizmet edeceğiz.

Karla mücadele ederken, insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler dikkate alınarak doğru ve zamanında müdahaleler yapılacaktır. Bu doğrultuda ben tüm arkadaşlarımıza güveniyor ve inanıyorum. İnşallah, planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek, kış sezonunu geçireceğiz.

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Şu anda tabii ki belediyemizin maddi ve yapısal sorunları olmasına rağmen hizmetlerimizi en iyi şekilde devam ettirebiliyoruz. Halkımız bize bu konuda gereken desteği veriyor. Biz de özveriyi sağlıyoruz’’ dedi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net