Kadın Voleybol Takımı Birinci Oldu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kadın Voleybol Takımı Birinci Oldu

Kadın Voleybol Takımı Birinci Oldu

Written By yavuz4040 on 4 Aralık 2019 Çarşamba | 09:45:00

Üniversite Kadın Voleybol Takımı UNİKOP Voleybol Turnuvasında Birinci Oldu

Kırıkkale Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen UNİKOP Voleybol Turnuvasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Voleybol Takımı birinci oldu. 26-28 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen turnuva Kırıkkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda yapıldı. Üç gün süren ve 6 üniversitenin katıldığı turnuvada birincilik elde eden Üniversite Kadın Voleybol Takımını Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya makamında ağırladı.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmeye Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Sadi Ön ve Kadın Voleybol Takımımız katıldı.


Spora ve sporcuya değer veren, sportif faaliyetlerde öğrencilerimizin her zaman yanında olan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitemize turnuva birinciliğini yaşatan sporcuları ve teknik ekibi ayrı ayrı tebrik etti. İnsan yaşamında sporun oldukça önemli olduğunu belirten Rektör Karakaya, sporu hayatın tüm alanlarına dahil etmek gerektiğini söyledi. Prof. Dr. Vatan Karakaya, turnuvada başarılı bir performans göstererek birincilik elde eden Üniversite Kadın Voleybol Takımının galibiyetlerinden mutlu olduğunu belirterek onlara teşekkür belgesi verdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net