GENÇ GİRİŞİMCİLER FARKINDALIK PROJESİ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » GENÇ GİRİŞİMCİLER FARKINDALIK PROJESİ

GENÇ GİRİŞİMCİLER FARKINDALIK PROJESİ

Written By yavuz4040 on 9 Ocak 2020 Perşembe | 12:10:00

Genç Girişimciler ile Ahi Evran Üniversitesi işbirliği içerisinde “Daha temiz bir Kırşehir” için farkındalık projesi hazırlamak adına bir araya gelinildi

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayla Ünsal ile Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu ve aynı zamanda İç Anadolu Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Döşdemir’in ortaklaşa hazırlayacakları projenin ön toplantısı yapıldı.

Kırşehir Ticaret Borsası Toplantı salonunda gerçekleştirilen Toplantıya Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayla Ünsal, Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Döşdemir, Kırşehir Kadın Girişimciler İcra kurulu başkanı Hatice Kangal ve Kurul üyeleri, Arkeoloji Bölüm hocası Hüseyin Adıbelli ve Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik katıldı.

Yapılacak olan projenin amacı Daha iyi bir çevre için; Atıkları geri dönüşüme kazandırmak, çevre kirlenmesini önlemek, İnsanları bilinçlendirmek, geri dönüşüme teşvik etmek.

Geri dönüşüm ile insanların gelir elde etmelerini sağlamak ve geri dönüşümün gerekliliği konusunda farkındalık oluşturmak.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net