- 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » »

Written By yavuz4040 on 16 Ocak 2020 Perşembe | 04:59:00

Hasan Eraslan, Törende Skandal!

11 Ocak Cumartesi Neşet Ertaş Kültür Merkezinde Kırşehir Gazeteciler konseyinin düzenlediği yerel basın ödül töreni yapıldı.

Törene Vali İbrahim Akın, AK PARTİ milletvekilleri, CHP milletvekili, İl protokolü ve çevre illerin cemiyet başkanları katıldı.

Dernek yetkilileri tarafından Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde kurulduğu belirtilen seçici jüri tarafından, 28 yıldır kesintisiz yayın yapan AHİ Televizyonunun ve 27 yıldır yayın yapan Kırşehir Televizyonunun çalışmalarının ödüle layık görülmemesi icraatları ile çok tartışılan Ahi Evran Üniversitesi’nin tarafsızlığı bir kez daha tartışılır hale geldi.

Ahi TV yönetim kurulu başkanı Hasan Eraslan’ın kendisine verilmek istenen ödülü kabul etmeyip jürinin kararını kınayarak protesto etmesi salonda çok büyük alkışla destek gördü.
Daha sonra ödül almaya çağrılan KTV yönetim kurulu başkanı Havva Karakaya’nında üniversite bünyesinde kurulan jüriyi protesto ederek ödülü iade etmesi takdir topladı.

Törene katılan misafirlerin, basın mensuplarının rahatsız olduğu ve CHP şovuna dönüştürülmeye çalışılan gece Kırşehir Basın Konseyi derneğine yakışmadı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net