Öğrenci Konseyi Rektör Karakayayla - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Öğrenci Konseyi Rektör Karakayayla

Öğrenci Konseyi Rektör Karakayayla

Written By yavuz4040 on 25 Şubat 2020 Salı | 08:43:00

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Sultan Aslan ve beraberindeki öğrenciler, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette öğrencilerin sorunları, yapılan sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle öğrencilere yönelik yapılması hedeflenen projeler görüşüldü.

Öğrenci Konseyinin faaliyetlerine devam ettiğini anlatan Başkan Sultan Aslan, öğrencilere yönelik yapılan etkinlikler, konferanslar, sorumluluk projeleri ve kültürel geziler hakkında Rektör Karakaya’yı bilgilendirdi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Üniversite yönetimi olarak daima öğrenci odaklı misyonu benimsediklerini dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, “Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde öğrenim gören her bir öğrenci bizim için önemli, onlar yarınlar için umudumuz.” dedi. Yarının emanetçilerine bugünden yatırım yapmanın, onların sorunlarına çözüm bulmanın ve onlarla iletişimi güçlü tutmanın üniversite yönetimi olarak öncelikleri olduğunu söyleyen Rektör Karakaya, öğrencilerin taleplerine cevap vermek, onların yalnız derslerinde değil sosyal alanlarda da hayatın içine girmelerini sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

Öğrencilerle her zaman yakın temas içinde olduklarını belirten ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Öğrenci Konseyi Başkanı Sultan Aslan ve beraberindekilere teşekkür etti.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net