Rektör Karakaya’dan Teşekkür - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Rektör Karakaya’dan Teşekkür

Rektör Karakaya’dan Teşekkür

Written By yavuz4040 on 4 Şubat 2020 Salı | 12:03:00

Rektör Karakaya’dan 35 Yıldır Görev Yapan Personele Teşekkür

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, kamu hizmetinde ve üniversitede 35 yılını dolduran personeline teşekkür belgesi verdi. 3 Şubat 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen törende Rektör Karakaya’ya, Üniversite Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.

Görevde 35 yılını dolduran personeli ile bir süre sohbet eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı personeline teşekkür etti. Kurum personeli ile sürekli iletişim halinde olduklarını ve tüm personelin her ihtiyacında yanında olduklarını söyleyen Rektör Karakaya, konuşmasına şöyle devam etti: “Bir personelin çalıştığı kuruma aidiyet beslemesi bizim için çok önemli. Sizler de 30 yılı aşkındır hem kamu hizmetinde hem de üniversitemizde çalışarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine aidiyet duygusuyla bağlısınız. Göstermiş olduğunuz özverili ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi adına hepinize teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dilerim.”

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten personel, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ettiler.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net