Adı da, Sözü de, Onur! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Adı da, Sözü de, Onur!

Adı da, Sözü de, Onur!

Written By yavuz4040 on 26 Haziran 2020 Cuma | 12:06:00

Sözünün Eri, Prof. Dr. Onur Köksal

Prof. Dr. Onur Köksal 31 Mart 2019 Belediye Başkanlığı adaylığında Kırşehir’e söz vermişti. Köksal kazanamamasına rağmen verdiği sözü tuttu ve ”Ahi Baba Süt Ürünleri” tesisinin Kırşehir’e  kurulmasında öncü olup sözünün eri oldu.

Köksal; ’’Kırşehir’i garip bırakmayacağız demiştim. Sözü yere düşenin şerefi de  yere düşer diyerek Kırşehir’e sözümü tutuyorum’’ diyen Köksal, Kırşehirime hayırlı olsun.

Bir söz verdim ben bu garipler şehrine. Seçilsem de seçilmesem de bu şehri bırakmayacağım, bu şehre küsmeyeceğim, darılıp gitmeyeceğim dedim. Bu şehri, bu şehrin rızkını haksız yere yiyenlere terk etmeyeceğim dedim. Sürekli istihdam dedim ve demeye de devam edeceğim.
Gelecekte çocuklarımın övüneceği eserler bırakmak gibi bir hayalim vardı vakit bu hayalleri gerçekleştirme vakti memleketim için halkımız için durmayacağız, Kırşehir Kayseri ve Ankara’nın arasında sıkışıp küçülen bir şehir olmaktan çıkıp Allah’ın izni ile hakkettiği değeri bulacak.

Bu daha bir başlangıç. Yerli ve Milli markamız AHİ BABA AYRANLARI Kırşehirime hayırlı olsun. Artık ’AHİ BABA ' da bu kadim şehrin markası. Bu şehirde yapılacak çok iş var. Kazanılacak ve bölüşülecek çok aş var. Yeter ki isteyelim. Kökleri bu şehre dayanan bir marka geliyor. Bu şehrin parlayan yıldızı olacak. Biz el attık sizler omuz vereceksiniz. Bu Kırşehir’in markası, Kırşehir’in yatırımı. Gayret bizden Takdir Allah’tan. Ben sözümü tuttum. Bu süreçten sonra Kırşehirimizi yalnız bırakmayacağız. Hep birlikte el ele vereceğiz, birlikte yapacağız. 
Sıra Kırşehirim de ”dedi.

Onur Köksal Kimdir?

11 Mayıs 1980 tarihinde Kırşehir’de doğdu. 2002-2007 yılları arasında öğretmenlik ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2007-2013 yılları arasında okutman olarak Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev alan Köksal, 2013-2014 yılları arasında okutman doktor olarak Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu, 2014 yılından bu yana ise doçent olarak, Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev yapıyor.

Onur Köksal, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de MHP’den Kırşehir Belediye Başkan adayı oldu.
 

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net